#KREATORKI

Tworzymy mao. Służymy naszym doświadczeniem i profesjonalizmem.

Jesteśmy kompleksowym wsparciem dla rozwoju Twojego biznesu.

JOANNA MARSZALSKA
Business Psychologist | Strategy Manager | Scrum Master

Wspomagała rozwój biznesu w organizacjach międzynarodowych i firmach rodzinnych. Prowadziła i tworzyła różnorodne zespoły – przy projektach kreatywnych, digitalowych i produkcyjnych. Przez 10 lat bliskiej współpracy z klientami korporacyjnymi dokładnie poznała rynek usług –  jego wymagania oraz potrzeby konsumentów. Uważa, że połączenie umiejętności miękkich z profesjonalnym frameworkiem projektowym i technologią – jest drogą do sukcesu biznesu w XXI wieku transformacji cyfrowej. Dzieli się wiedzą jako mentor w Slow Business Academy.  W gabinecie psychologicznym – wspiera pacjentów w radzeniu sobie ze stresem, problemami na podłożu zawodowym. Psycholog Biznesu (UJ) oraz absolwent SGH Efektywne (Zarządzanie w IT). Certyfikowany Scrum Master – miłośnik filozofii Agile.                                                                 

ALEKSANDRA ZALEWSKA
Art Director |Creative | Designer

Kreatywna z wykształcenia i doświadczenia – cały czas konsekwentnie prywatnie i w zawodowej praktyce. Tworzy nieszablonowe koncepty, które sprawnie przenosi w realizację.
Od 9 lat w dynamicznym świecie kreacji i contentu. Cały czas na bieżąco z nowymi trendami. Na pierwszym miejscu stawia na spójność estetyczną i praktyczną, kompleksowość działań, która w rezultacie daje efektowne i efektywne rozwiązania. Tworzy historie, które na długo zostaną w pamięci Twoich klientów. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku.

#PARTNERSHIP

Połączone siły, osobowości t-shaped, lata doświadczenia i multidyscyplinarność – sprawia, że zespołowo tworzymy projekty, które rozwijają Twój biznes najskuteczniej Poznaj osoby współdzielące nasze wartości, z którymi współpracujemy:

 

Karolina Majewska​

Strategy&Digital marketing consultant consultant | Communication planner | Trainer & Lecturer

Joanna Szafranko - Marczyńska

Graphic Design | UX/UI Designer

Rodrigo Kocurek Cardoso

Graphic Design| Content Design

Michał Olobry

test automation engineer

#EXPERIENCE

Łączą nas niesamowite projekty, wspomnienia, przyjaźnie. Wspólne budowaliśmy sukcesy i walczyliśmy w kryzysach razem.

Zaufanie oraz trwałe i długofalowe relacje cenimy najbardziej.