Yellow laptop mock-up on Work desk with yellow background. minimal idea concept, 3d render.

#SERVICES

Co możemy dla Ciebie zrobić?
Poznaj nasze propozycje.
Razem stworzymy nowoczesne, piękne i efektywne projekty, spełniające Twoje cele.

STRATEGIA

Potrzebujesz analizy konkurencji, rynku, doprecyzowania grupy docelowej, określenia celów i komunikatów strategicznych, kierunku wizerunkowego i przekucia na konkretny harmonogram i plan działania?

Zbudujemy dla Ciebie solidną STRATEGIĘ opartą na dokładnym researchu i naszym KNOW HOW rynkowym.

BRAND

Chcesz, żeby opowieść o Twojej marce płynęła – z ust ambasadorów, zespołu, rynku klienta? Zaprojektujemy kreatywny świat marki, w którym zanurzy się Twój klient. Będzie pływał w designie, zgodnym z globalnymi trendami marketingowymi. Otulą go dopieszczone i starannie dobrane słowa. Emocje z Twoją marką na zawsze zostaną w jego sercu.

OFERTA

Twoje usługi są profesjonalne – teraz zasługują tylko na pokazanie w najbardziej efektywnym świetle – by olśnić nowych klientów. Chcesz rozwijać biznes o kolejne aspekty, wchodzić na rynek z nowymi rozwiązaniami lub się do niego dostosować. Starannie wykrzesamy wszystkie narzędzia – strategicznie i kreatywnie. zwiększymy Twoją sprzedaż.

CONTENT MARKETING

Tylko ciekawe, wysokiej jakości treści pozwolą Ci przyciągnąć nowych klientów. Wykreujemy pomysł, promocyjną kampanię online&offline, precyzyjnie trafiając w grupę docelową Twoich klientów. Ekspercki webinar o Twojej branży, interaktywny e-book, który dotrze mailingiem do Twojego klienta, artykuł, którym zabłyśniesz na rynku branżowym i pozyskasz nowe relacje, zdobędziesz nagrodę. Kreatywnym vIdeo i animacją razem podbijemy Facebooka, YouTube i Tic Talk. Najciekawsi influencerzy będą promować Twoją markę na Insta.

 RELACJE B2B

Jaki jest styk, kanały i sposób komunikacji z Twoim klientem B2B? Zbudujemy Customer Journey, by Twój klient czuł się bezpiecznie w kontakcie z Twoją marką, poinformowany i zaopiekowany. Zorganizujemy Video Event lub Event, który pozwoli Ci tworzyć relacje, które przekładają się na biznes. Zaproponujemy spersonalizowane narzędzia i Social Selling.

CSR

Działania społeczne w ujęciu wizerunkowym? Odpowiedzialność społeczna i promowanie dobrych idei to nasze ulubione tematy. Ekologia, segregacja, Zero Waste – to sprawy ważne dla nas i całego świata.

KOMUNIKACJA DO PRACOWNIKÓW

Zaplanujemy rozrywkę i czas wolny, team building, oprawę konferencji. Potrzebujesz szkoleń i podnoszenia motywacji? Sprawimy, że Twój zespół będzie się dobrze bawił i efektywnie spędzi czas. W dobie kryzysu pomożemy sprawną komunikacja, wsparciem psychologicznym.